Oferta

Oferta

Poniżej prezentujemy ofertę naszego gabinetu w zakresie Masaży. Każdy z nas chce cieszyć się zdrowiem jak najdłużej, większość z nas chce również wiedzieć jak dbać o zdrowie. Często szukamy skutecznych środków, które pomagają w przywracaniu i zachowaniu dobrego zdrowia w każdym wieku.

Więcej:

   

Kinesiotaping

Kinesiology Taping to jedna z nowszych metod terapii mającej zastosowanie w fizjoterapii i rehabilitacji. Jest to sensoryczne oddziaływanie specjanie skonstruowanego plastra na organizm w celu wykorzystania możliwości kompensacyjnych organizmu. Pomocna w bólu, korekcji układu powięziowego, reedukowaniu czynności ruchowych.

Więcej: Kinesiotaping

   

PNF - Prorioceptive Neuromuscular Facilitation (torowanie nerwowo-mięśniowe)

PNF jest koncepcją posiadającą własną filozofię i zasady pracy z pacjentem. Podstawowym celem terapii jest praca nad funkcją, której chory potrzebuje. Siła mięśni, zakres ruchu - to, co jest ważne w tradycyjnym postępowaniu terapeutycznym, jest tylko środkiem do uzyskania celu jakim jest funkcja. Jakże często zapominamy o tym w naszej codziennej praktyce.

Więcej:

   

Terapia manualna

Terapia Manualna to zakres technik diagnostycznych i leczeniczych, zajmujący się zaburzeniami funkcjonalnymi narządu ruchu oraz określaniem przyczyn, które do nich prowadzą. W wyniku szczegółowym testom klinicznym terapeuta odnajduje zaburzone struktury, określa stopień ich uszkodzenia oraz poznaje przyczyny dolegliwości.

Więcej: Terapia manualna

   

Strona 1 z 2

Copyright © 2011 RehaFit | Gabinet rehabilitacji.
Strony Internetowe Bialystok by FiDart